MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9255123
*
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:25:33
1
300 kr
17/11 17:34:18
2
350 kr
17/11 17:37:40
3
Vinnande bud
17/11 19:19:21
4
500 kr
17/11 19:19:22
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21
-
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:03
-
6249 Fåtölj
Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38
*
Fåtölj
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 13:25:33 | 1 | 300 kr |
17/11 17:34:18 | 2 | 350 kr |
17/11 17:37:40 | 3 | Vinnande bud |
17/11 19:19:21 | 4 | 500 kr |
17/11 19:19:22 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10 -
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21 -
4169 Fåtölj
+ pall, Ekornes, skinn
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:03 -
6249 Fåtölj
Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38